Perşembe, Şubat 22Antalya Spot İkinci El Eşya
Shadow

Antalya İkinci El Koltuk Alanlar

Koltuk takımı hem ofis hem de evlerde kullanılan bir ürünüdür. Mobilyacılık sektöründeki gelişmeler çerçevesinde her daim yeni koltukların çıktığı bilinmektedir. Bundan dolayı eskisini atmak gündeme gelebilir. Ancak bu çok da mantıklı olmayacaktır. Çünkü koltuk takımı alanlar olarak bilinen spot mağazalarına giderek, satış işlemi yapabilirsiniz. Böylelikle artık kullanmayı düşünmediğiniz ürün üzerinden hemen para kazanabilirsiniz. İkinci el koltuk takımı alan yerler sadece bununla sınırlı bir hizmet vermezler. Aynı zamanda ürünün satışını da çok makul bir ücret karşılığında yaparlar.

Koltuk Takımını Nasıl Paraya Çevirebilirsiniz?

Yukarıda anlatılan yöntemle ürünü nakde çevirmek çok zor değil. Bunu kabul eden bir firma olarak sizleri mağazamıza davet ediyoruz. Ancak koltuğu görmek gerektiği için bunu çok daha farklı şekilde yapmanız mümkün. Hemen sahip olduğunuz ürünün fotoğraflarını çekin. Bunların iyi bir şekilde olmasına dikkat edin. Ardından bize yollayın. Böylelikle alınabilir durumda olup olmayacağına hemen karar verelim. Sonrasında ise bir ön fiyatlandırma olacaktır. Kesin fiyat teklifi ise ürünü yakından gördükten sonra verilebilir.

Koltuk Takımlarına Ne Kadar Fiyat Verilir?

İkinci el eşya alanlar, değişik fiyatlar üzerinden size ödeme yapıyor. Peki ücretlendirme nasıl oluyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Bunun cevabını şöyle vermek mümkün;

 • Eğer koltuk takımı satmak istiyorsanız ürünün çok eski olmaması gerektiğini bilmeniz gerekiyor.
 • Klasik ya da modern görünümlü olanlar kabul edilmektedir. Piyasa şartların ve hangisinin daha fazla tercih edildiğine göre fiyat verilmektedir.
 • Koltuklarda ortaya çıkmış olan aşınma, satılması hususunda en büyük engeldir. Bu tip ürünlerin kabulü mümkün olmayabilir.
 • Renk solması gibi olumsuzluk da satışı engellediği için böyle ürünleri alınmaz ya da yenileme gerektirecekleri için nispeten düşük bir ücret önerilebilir.
 • Markaya göre fiyat verilir. Ülkemizin iyi ve kaliteli ürün üreten firmalarına her daim yüksek ücretler ödenmektedir.
 • Son olarak koltuğun iyi ve temiz bir şekilde kullanılması gerektiğini de hatırlatmak lazım.

İkinci El Koltuk Takımı Almak Mümkün mü?

İkinci el eşya alan yerler ayrıca istediğiniz özelliklere sahip olan çok farklı modellerin satışını yapıyor. Koltuk takımı bir ev için en büyük ihtiyaçtır. Bu tip bir ürünün olmadığı mesken yoktur. Yeni ve sıfır bir koltuk yerine ikinci el satın alabilirsiniz. Bu konuda çok farklı seçeneklerin olduğunu söylemek gerekiyor. Yani bir showroom’da neler varsa, spot dükkanlarında da aynısı var. Üstelik yıpranmamış ve çok daha makul bir fiyata satılmakta.

İkinci El Koltukların Fiyatları Nasıl?

En merak edilen hususlardan birisi ikinci el eşya mağazaları üzerinden hangi fiyatlarda ürünün satın alınacağıdır.

Elbette çeşitlilik çok ve tek bir fiyat söz konusu değil. Ancak tüm tutarların bütçenize uygun olduğunu söylemek lazım. Sıfır bir üründen farkı olmayan koltuklar, özel ambalajları içinde sizleri bekliyor. Hiçbiri yıpranmış değil. Neredeyse yarı fiyatına istediğiniz koltuğu hemen satın alabiliyorsunuz. Üstelik nakliyesini de biz gerçekleştiriyoruz.

İkinci El Koltukların Özellikleri Neler?

 • Ürünlerin hiçbir kusur ya da hatası söz konusu değil.
 • Hepsinin kullanım süresi oldukça kısa olduğu için ilk günkü gibi hem canlı hem de temiz duruyorlar.
 • Temizlikleri yapılmış ve özel bir şekilde ambalajlanmış. Böylelikle zarar görmesinin önüne geçilmiş.
 • Bunun yanı sıra her model söz konusu.
 • İkinci el eşya satan yerler sayesinde farklı modelleri, örneğin köşeli takımları satın alabilirsiniz. Modern tasarımlar oldukça fazla. İsterseniz son derece klasik olan alternatiflere de göz gezdirebilirsiniz. Bu konuda seçim yapmak ise size kalmış.

Nakliye İşlemleri Nasıl Olur?

Koltuk takımı alan yerler, nakliye konusunda sağlamış olduğu olanaklar ile dikkat çekmektedir. Bunun başında ise nakliye süreci gelmektedir. Peki, bu nasıl olur diyorsanız işte cevabı;

 • İkinci el koltuk takımı alanlar, nakliye konusunda oldukça başarılıdır.
 • İlk olarak yapılan şey ise ürünlerin paketlenmesidir. Bu gelişi güzel bir biçimde yapılmaz. Özel ambalajlar kullanılır. Bu şekilde ürüne hiçbir zarar gelmesi öğrenilmez.
 • Sonrasında ise nakliye aracının kasasına çok dikkatli olacak şekilde yüklenir.
 • Araç evinize ya da sizin göstermiş olduğunuz adrese geldiği vakit indirme işlemi yapılır.
 • Eve kadar çıkarılır.

İkinci el eşya sektöründe lider şirketlerden birisi olarak bilinen firmamız, bu hizmeti ile beğeni topluyor. Siz de iletişim bilgilerimizden faydalanarak ikinci el eşya alım-satım işlemleri konusunda en kaliteli hizmeti sunan firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Hemen Ara