Perşembe, Şubat 22Antalya Spot İkinci El Eşya
Shadow

Antalya İkinci El Klima Alanlar

Yaz aylarında daha çok kullanılan klima, özellikle çok sıcak olan kentlerde en temel ihtiyaçların başında gelmektedir. Birçok kişi hem iş yerinde hem de ofisinde bu tip bir ürün ile sıcağın etkisini kırmaktadır. Ayrıca kış geldiği zaman sıcak hava sağladığı için de tercih edilmektedir. Bu tip bir ürünü hem almak hem de satmak isteyenler olabilir.

Artık bu konularda çok fazla zaman harcamadan, firmamız ile iletişime geçebiliyorsunuz. Gerek satış gerekse alım işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Klima alan yerler içinde olduğumuzdan, tatmin edici bir hizmet vermekteyiz. Firmamız, ikinci el klima alan yerler sınıfında bulunmakta ve müşteri memnuniyetine her zaman çok büyük bir önem vermektedir.

Klimanızı Nasıl Satabilirsiniz?

İkinci el eşya alanlar sayesinde ürünü nakde çevirmek çok kolay. İsterseniz hemen firmamızı arayın ve klima satmak istediğinizi söyleyin. Gelip yerinde görelim. Ya da ürünü bize getirin. Telefon hattı – WhatsApp üzerinden fotoğrafını çekerek yollama gibi bir imkan da söz konusu. Bunlar arasından seçim yapmak size kalmış.

Hangi Tip Klimalar Tercih Edilebilir?

Klima alanlar, her tip klimayı kabul edebildiği için bu durum sizin için büyük avantaj olacak. Salon tip ve genellikle daha büyük olanları kabul ediyorlar. Ayrıca büyük fanları olan ürünlere de para ödeneceğini söylemek gerekiyor. Çok küçük olanları istediğiniz zaman getirebilirsiniz. Ürünün özellikleri dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır.

Satın Almada Nelere Dikkat Edilir?

İkinci el eşya alanlar sınıfında yer alan işletmemiz, birkaç farklı şeye dikkat ederek ücret ödüyor. Bunları şöyle sıralayabiliriz;

  • Firma olarak her türlü klimayı satın alsa da bizim için bazı kriterler söz konusu olmaktadır. Elbette ilk etapta ürünün çalışıp çalışmadığını ve bunun nasıl olduğunu görmek gerekiyor. Bu yüzden evinize, bu konuda bilgi sahibi olan teknik bir personel yolluyoruz. Klimayı bizzat yerinde  test edecektir.
  • Satın alma hususunda bir diğer dikkat edilen şey ise dış görünümdür. Bazı klimalar güneşe yakın bir yerde kaldığı için zamanla renk değişimine uğramıştır. Dolayısıyla bu tip ürünleri almak ya da yüksek bir ücret ödemek mümkün olmayabilir.
  • Buna ek olarak klima markasının ne olduğu da mühim bir mevzudur. Bazı ve firmaların çok isimli olduğu ve her zaman iyi ürünleri ile dikkat çektiği bilinmektedir. Bu tip bir klima elbette daha fazla para edecektir.

İkinci El Klima Bulmak Kolay Mı?

İkinci el klima satan yerler,  çok değişik tiplerde ve farklı özelliklere sahip olan ürünleri satmakta. Bu tip bir satın alma işlemini yapmak için ilk olarak mağazamıza gelmeniz lazım. Çünkü en iyi, en kaliteli ve en temiz olan klimalar burada yer alıyor. İçlerinden hemen bir seçim yapmak mümkün oluyor.

Ürünlerimizin sıfırdan farksız olduğunu söylemek lazım. Çünkü çok kısa süreli olarak kullanılmış. Bu sayede garantisi de devam ediyor. Spot klima bulma şansınız da var. En iyi seçimi yapabilir ve sıcak yaz günlerinde terlemekten kurtulabilirsiniz.

İkinci El Klimanın Fiyatları Nasıl?

İkinci el bir ürün için bu ürünleri alanlar hemen iletişime geçerek, çok pahalı olmayan bir fiyatla işlemi tamamlayabilirsiniz. Ortalama bir ücretten bahsetmek mümkün değil. Çünkü çok farklı özelliklerden dolayı değişik meblağlar söz konusu. Ancak her daim ortalamanın altında olduğunu ifade etmek lazım. Klima markasına ve tipine göre de değişik fiyatlar var. Bütçenizi sarsmayacak şekilde satın alacağınız klimayı hem yaz hem kış aylarında kullanabilirsiniz.

Nakliye Hizmeti Var mı?

Firmamız elbette nakliye hizmeti veriyor ve bunu çok dikkatli bir biçimde gerçekleştiriyor. İlk olarak ürün paketleniyor. Zaten eski olmadığı için orijinal kutusu duruyor. Hemen onun içine yerleştirilmekte. Daha sonra evinize ya da iş yerinize gitmek üzere yola çıkıyor. Ardından odaya kadar çıkarma gibi bir hizmet, bizim gibi en iyi hizmeti veren firmalar sayesinde size sağlanmakta.

Kurulum İşlemleri Nasıl Yapılır?

Klima son derece hassas bir üründür. Çalışır duruma gelmesi için boruların doğru bir biçimde bağlanması şarttır. İkinci el eşya alan firmalar arasında bulunan şirketimiz bu konuda verdiği teknik destek ile dikkat çeker. Yani nakliye sonrasında bünyemizde bulunan uzman bir personel sayesinde hemen kurulum yapılır. Gerekli kontrollerden sonra ikinci el klima alanlar üzerinden aldığınız ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulumu hiçbir şekilde şansa bırakmıyoruz. Çünkü yanlış bağlanan bir klima sorun anlamına gelmektedir.

Hemen Ara